Nasza strona korzysta z plików cookie zgodnie z polityką prywatności. Lista odbiorców danych osobowych dostępna jest tutaj.

Akceptuję warunki

HIMAWARI

Styl i funkcjonalność to hasła, które najlepiej opisują jeden z waszych ulubionych produktów. Marka Himawari została wprowadzona przez nas na rynek polski w 2018 roku, a pierwszy model tej marki sprzedaliśmy w lutym tego samego roku. Już od pierwszego kontaktu z tym plecakiem, pokochaliście jego design i funkcjonalność, dzięki czemu nasza relacja z tą marką stale się pogłębia, a nasza oferta wciąż się poszerza.  Himawari rozumie, co to znaczy "żyć w biegu". Ich produkty dedykowane są ludziom, którzy cenią sobie wyjątkowy styl oraz komfort. Nieważne, czy preferujesz styl sportowy, czy bardziej elegancki – w naszym sklepie zawsze znajdziesz coś dla siebie!

Przekątna laptopa

Pojemność [litr]

17 - 23

Pokaż/ukryj więcej filtrów

Cena

90,00 zł - 230,00 zł
Pokazuje 1 - 19 z 19 elementów
Pokazuje 1 - 19 z 19 elementów

Styl i funkcjonalność to hasła, które najlepiej opisują jeden z waszych ulubionych produktów. Marka Himawari została wprowadzona przez nas na rynek polski w 2018 roku, a pierwszy model tej marki sprzedaliśmy w lutym tego samego roku. Już od pierwszego kontaktu z tym plecakiem, pokochaliście jego design i funkcjonalność, dzięki czemu nasza relacja z tą marką stale się pogłębia, a nasza oferta wciąż się poszerza.  
Himawari rozumie, co to znaczy "żyć w biegu". Ich produkty dedykowane są ludziom, którzy cenią sobie wyjątkowy styl oraz komfort. Nieważne, czy preferujesz styl sportowy, czy bardziej elegancki – w naszym sklepie zawsze znajdziesz coś dla siebie!