Plecak Himawari Okta No. 4 Neon M

179,99 zł
Kod produktu: tr22252-1
nr

Plecak Himawari Okta No. 4 Neon M to kolejna odsłona kolekcji Okta topowej marki Himawari.
Neonowe detale w postaci zamków i wykończenia z eko skóry, to cecha charakterystyczna tego modelu.
Zależnie od kolorów pasuje jako plecak damski lub plecak męski, atrakcyjnie uzupełniając damską oraz męską stylizację.
Sprawdzi się świetnie jako plecak szkolny oraz plecak miejski, codzienny oraz plecak do pracy czy na uczelnię.
Plecak jest idealnym wyborem dla miłośników minimalistycznego dizajnu i wysokiej jakości.

  • MATERIAŁ: Hydrofobowy. Posiada funkcję odpychania kropel wody. Ma właściwości wodoodporne.


  • FUNKCJONALNOŚĆ: Główna komora i przegroda przednia zamykane na zamek błyskawiczny.
    Uławia dbanie o regularne nawodnienie, jest to plecak z kieszeniami bocznymi na butelkę z wodą termos lub bidon.
    Wewnątrz znajduje się wiele multifunkcjonalnych kieszeni na drobiazgi.
    Na zewnątrz, wzdłuż tylnej ściany znajduje się zamek, umożliwiający bezpośredni, szybki dostęp do wnętrza plecaka.


  • LAPTOP: Ten model to również praktyczny plecak na laptopa i posiada specjalną przegrodę na laptop (14,0"). WAŻNE: Kieszeń jest stosunkowo wąska, pomieści laptopa o maksymalnej grubości 2cm.


  • USB: Plecak z USB - posiada z boku wbudowane wyjście na kabel do ładowania komórki lub innego sprzętu mobilnego. Ta funkcja wymaga wcześniejszego podłączenia powerbanku od wewnątrz.
    (Powerbank nie znajduje się w zestawie)


  • STELAŻ: Plecak ze stelażem, którego wzmocniona konstrukcja ułatwia codzienne użytkowanie, gwarantuje komfort plecom oraz sprawia, że jest to plecak pojemny, pakowny, gdyż łatwo układać w nim różne przedmioty wykorzystując pojemność do maksimum.


  • PRZEZNACZENIE: Klasyczny plecak miejski do codziennego noszenia w drodze do szkoły, na uczelnię, do pracy lub na drobne zakupy i do paczkomatu. Sprawdzi się również na całodniowy wypad za miasto na piknik, podczas którego będzie łatwo podładować wprost z plecaka telefon czy głośnik bluetooth.




O właściwościach materiałów możesz poczytać TUTAJ

Skład
100% poliester
Rozmiar
Mieści format A4
Marka
Himawari
Wysokość
41 cm
Wyprodukowano
Wyprodukowano w CRL
Zapięcie
zamek
Kieszonki zewnętrzne
3
Kieszonki wewnętrzne
5
Oznaczenie producenta
OKTA 9003
Pojemność [litr]
15 L
Przekątna laptopa
13"-14"
Maksymalny rozmiar laptopa
34 x 25 x 2,5 cm
Szerokość
32 cm
Głębokość
16 cm
Firma Handlowo-Produkcyjna POLO, Dorota Kękuś, ul. Przewóz 34c, 30-716 Kraków, Polska, gpsr@artofpolo.pl
 

Wygodne dostawy

 

Wysyłka nawet w 24h

 

Wygodne płatność przelewem, kartą lub gotówką

  • Wysyłka nawet w 24h

    Wysyłka nawet w 24h

    Produkty zamówione do godz. 12:00 w dni robocze wysyłamy tego samego dnia.

  • Darmowa dostawa od 80zł

    Darmowa dostawa od 80zł

    Produkty zamówione do godz. 12:00 w dni robocze wysyłamy tego samego dnia.

  • Wygodne płatności

    Wygodne płatności

    Możesz zapłacić przelewem, kartą płatniczą, przez pośredników płatności i portmonetki internetowe.

  • Szybki kontakt z obsługą klienta

    Szybki kontakt z obsługą klienta

    Masz pytanie odnośnie produktów lub swojego zamówienia? 

    Skontaktuj się z nami.