Przedpłata - płatność z góry

 • Przelew bankowy

  W przypadku tej opcji otrzymują Państwo dane (numer konta, dane właściciela konta oraz tytuł przelewu) i dokonują przelewu poprzez własne konto bankowe lub przez Pocztę Polską.

  mBank 32 1140 2004 0000 3702 5990 2408
  Szaleo.pl Tomasz Kękuś
  ul. Krzywda 1, 30-710 Kraków

 • Przekazanie pieniędzy poprzez serwis przelewy24.pl

  Serwis przelewy24.pl oferuje pośrednictwo w przekazywaniu pieniędzy pomiędzy Klientem a Sklepem internetowym. Kupujący ma możliwość wpłaty pieniędzy przez konto bankowe, kartą kredytową, SMS-em lub portfelem elektronicznym. Serwis przelewy24.pl wysyła Sprzedawcy potwierdzenie dokonania wpłaty jeszcze przed wpłynięciem pieniędzy na konto. 

  Akceptowane metody płatności

 

 

Pobranie - płatność przy odbiorze towaru

 • Wysyłamy także przesyłki pobraniowe, czyli takie, za które Klient płaci gotówką w momencie ich otrzymania.

 

Odbiór osobisty

 • W przypadku odbioru osobistego w naszym sklepie w Krakowie na ul. Krakowskiej 9 możliwa jest płatność gotówką lub kartą.

 

Inne

 • Przelewy na konto firmowe z banków innych niż grupa BRE BANK przychodzą trzy razy dziennie. Sesje międzybankowe, w trakcie których przekazywane są pomiędzy nimi przelewy, odbywają się w godzinach (godziny orientacyjne): 12.30, 15.30, 18.30, czyli przelew wysłany po 18.00 najwcześniej może pojawić się o 12.30 następnego dnia.

 • Pieniądze wysyłane poprzez przekaz pocztowy mogą iść od 2 do 7 dni; zwykle są to jednak 3 dni robocze.

 

Szczegółowe i pełne zasady korzystania ze sklepu internetowego, w tym dokonywania zakupów, zawarte są w Regulaminie. Prosimy o zapoznanie się z nim przed dokonaniem zakupu.