KOSZT DOSTAWY

 

Płatność przy odbiorze towaru

 

Koszt dostawy

Poczta Polska
pocztex48 pobraniowa

12,99 zł

kurier DPD
przesyłka pobraniowa

12,99 zł

odbiór osobisty
sklep w Krakowie, ul. Krakowska 9

za darmo

 

 

Płatność z góry przelewem

 

Koszt dostawy

w zależności od wartości zamówienia

 
do 99,99 zł
od 100 zl
Poczta Polska
pocztex48

9,99 zł

za darmo

Kurier DPD
przedpłata

10,99 zł

za darmo

 

 

CZAS OTRZYMANIA PRZESYŁKI

 

TERMIN OTRZYMANIA PRZESYŁKI = CZAS REALIZACJI + CZAS DOSTAWY

 

 • CZAS REALIZACJI

  Przybliżony czas potrzebny do przygotowania zamówienia do wysyłki. Do czasu realizacji liczą się tylko dni robocze, bez sobót, niedziel i świąt. Zamówienie zaczyna być realizowane - w przypadku pobrania - w momencie jego złożenia. Natomiast w przypadku przedpłaty czas realizacji jest liczony od momentu wpłynięcia środków na konto lub otrzymania potwierdzenia od firmy pośredniczącej w przelewach (np. przelewy24, płatności.pl, itp).
  Poczta Polska - 24h-72h;  kurier DPD - 24h.

 • CZAS DOSTAWY - Poczta Polska

  Czas dostawy przesyłek przez Pocztę Polską (według regulaminu Poczty Polskiej jest to wypracowany standard) to następny dzień roboczy (może wydłużyć się do 2-4 dni). Listonosze dostarczają przesyłki od godziny 8:00 do 18:00. Jeżeli nie zastaną adresata, zostawiają awizo, na podstawie którego można odebrać przesyłkę w lokalnej placówce Poczty Polskiej. Jeżeli otrzymaliście Państwo informacje o wysyłce zamówienia, lecz nie otrzymaliście jej uwzględniając terminy podane powyżej, prosimy o kontakt z obsługą sklepu.

 • CZAS DOSTAWY - Firma kurierska DPD

  Czas dostawy przesyłek firmą kurierską "DPD Poland" wynosi 24 godziny - na drugi dzień po nadaniu przesyłki (podany czas obowiązuje w przypadku 99% przesyłek). Firma kurierska "DPD Poland" dostarcza przesyłki od godziny 10:00 do 18:00 w zależności od strefy doręczeń. Nie ma możliwości poproszenia kuriera o konkretną godzinę przyjazdu. Firma kurierska nie ma obowiązku kontaktu telefonicznego z odbiorcą przed dostawą towaru. W przypadku trudnych warunków pogodowych (zasypane śniegiem drogi) przesyłki adresowane poza duże miasta mogą dochodzić z opóźnieniem.

 • ODBIÓR OSOBISTY

  Zapraszamy po odbiór zamówionego towaru do naszego sklepu w Krakowie. Szczegółowe informacje o lokalizacji i godzinach otwarcia można znaleźć w zakładce Nasze sklepy. Zamówione przedmioty dostępne są od ręki w sklepie.

 

INNE

 

 • WYSYŁKA ZA GRANICĘ

  Zamówienia wysyłamy za granicę, przy czym koszt wysyłki może być obliczany indywidualnie - zależnie od wagi i kraju. Prosimy w takim przypadku o kontakt mailowy.

 • NAJSZYBSZA DOSTAWA

  Zamówienie zostanie dostarczone najszybciej w przypadku wysyłki pobraniowej - płatnej przy odbiorze, gdyż nie trzeba czekać na wpłynięcie przelewu na konto firmowe.
  Równie szybką opcją jest przesyłka kurierska z przedpłatą i dokonanie płatności poprzez serwis przelewy24.pl - potwierdzenie jest wysyłane do sklepu zaraz po dokonaniu przelewu.
  Przesyłki kurierskie są wysyłane codziennie.

 


Szczegółowe i pełne zasady korzystania ze sklepu internetowego, w tym dokonywania zakupów zawarte są w Regulaminie. Prosimy o zapoznanie się z nim przed dokonaniem zakupu.