KOSZT DOSTAWY

 

Płatność przy odbiorze towaru

METODA DOSTAWY
KOSZT
Poczta Polska - Pocztex48
przesyłka pobraniowa
15,99 zł
kurier DPD
przesyłka pobraniowa
15,99 zł
odbiór osobisty
sklep w Krakowie, ul. Krakowska 9
za darmo

 

 

Płatność z góry przelewem

 METODA DOSTAWY
KOSZT DOSTAWY W ZALEŻNOŚCI
OD WARTOŚCI ZAMÓWIENIA
 
do 79,99 zł
od 80 zł
Poczta Polska - Pocztex48
przedpłata
13,99 zł
za darmo
Kurier DPD
przedpłata
13,99 zł
za darmo
Paczkomaty InPost
przedpłata
10,99 zł
za darmo
Odbiór w punkcie 
przedpłata
10,99 zł
za darmo

 

 

CZAS OTRZYMANIA PRZESYŁKI

 

TERMIN OTRZYMANIA PRZESYŁKI = CZAS REALIZACJI + CZAS DOSTAWY

 

 • CZAS REALIZACJI

Przybliżony czas potrzebny do przygotowania zamówienia do wysyłki. Do czasu realizacji liczą się tylko dni robocze, bez sobót, niedziel i świąt. Zamówienie zaczyna być realizowane - w przypadku pobrania - w momencie jego złożenia. Natomiast w przypadku przedpłaty czas realizacji jest liczony od momentu wpłynięcia środków na konto lub otrzymania potwierdzenia od firmy pośredniczącej w przelewach (np. Przelewy24 itp).

 • CZAS DOSTAWY 
METODA DOSTAWY
CZAS
Poczta Polska
Pocztex48
24h-72h
Kurier DPD
24h
Paczkomaty InPost
24h-48h
Odbiór w punkcie 
(Pocztex48)
48h-72h


Firma kurierska DPD

Czas dostawy przesyłek przez Pocztę Polską (według regulaminu Poczty Polskiej jest to wypracowany standard) to następny dzień roboczy (może wydłużyć się do 2-4 dni). Listonosze dostarczają przesyłki od godziny 8:00 do 18:00. Jeżeli nie zastaną adresata, zostawiają awizo, na podstawie którego można odebrać przesyłkę w lokalnej placówce Poczty Polskiej. Jeżeli otrzymaliście Państwo informacje o wysyłce zamówienia, lecz nie otrzymaliście jej, uwzględniając terminy podane powyżej, prosimy o kontakt z obsługą sklepu.

Poczta Polska
Czas dostawy przesyłek firmą kurierską "DPD Poland" wynosi 24 godziny - na drugi dzień po nadaniu przesyłki (podany czas obowiązuje w przypadku 99% przesyłek). Firma kurierska "DPD Poland" dostarcza przesyłki od godziny 10:00 do 18:00 w zależności od strefy doręczeń. Nie ma możliwości poproszenia kuriera o konkretną godzinę przyjazdu. Firma kurierska nie ma obowiązku kontaktu telefonicznego z odbiorcą przed dostawą towaru. W przypadku trudnych warunków pogodowych (zasypane śniegiem drogi) przesyłki adresowane poza duże miasta mogą dochodzić z opóźnieniem.

 • ODBIÓR OSOBISTY

Zapraszamy po odbiór zamówionego towaru do naszego sklepu w Krakowie. Szczegółowe informacje o lokalizacji i godzinach otwarcia można znaleźć w zakładce Nasze sklepy. Po skompletowaniu zamówienia, co zwykle trwa jeden do dwóch dni roboczych, wysyłamy Państwu maila potwierdzającego ten fakt.

INNE

 •  WYSYŁKA ZA GRANICĘ

Zamówienia wysyłamy za granicę, przy czym koszt wysyłki może być obliczany indywidualnie - zależnie od wagi i kraju. Prosimy w takim przypadku o kontakt mailowy.

 • NAJSZYBSZA DOSTAWA

  Zamówienie zostanie dostarczone najszybciej w przypadku wysyłki pobraniowej - płatnej przy odbiorze, gdyż nie trzeba czekać na wpłynięcie przelewu na konto firmowe.
  Równie szybką opcją jest przesyłka kurierska z przedpłatą i dokonanie płatności poprzez serwis Przelewy24.pl - potwierdzenie jest wysyłane do sklepu zaraz po dokonaniu przelewu.
  Przesyłki kurierskie są wysyłane codziennie.

 

Szczegółowe i pełne zasady korzystania ze sklepu internetowego, w tym dokonywania zakupów zawarte są w Regulaminie. Prosimy o zapoznanie się z nim przed dokonaniem zakupu.