Przedpłata - płatność z góry

 • Przelew bankowy

  W przypadku tej opcji otrzymują Państwo dane (numer konta, dane właściciela konta, oraz tytuł przelewu) i dokonują przelewu poprzez własne konto bankowe lub poprzez Pocztę Polską.

 • Przekazanie pieniędzy poprzez serwis przelewy24.pl

  Serwis przelewy24.pl oferuję pośrednictwo w przekazywaniu pieniędzy pomiędzy Klientem a sklepem internetowym. Kupujący ma możliwość wpłaty pieniędzy poprzez konto bankowe, kartą kredytową, SMSem lub portfelem elektronicznym. Serwis przelewy24.pl wysyła Sprzedawcy potwierdzenie dokonania wpłaty jeszcze przed wpłynięciem pieniędzy na konto. 

  Akceptowane metody płatności

 

 

Pobranie - płatność przy odbiorze towaru

 • Wysyłamy także przesyłki pobraniowe, czyli takie, za które Klient płaci gotówką w momencie ich otrzymania.

 

Odbiór osobisty

 • W przypadku odbioru osobistego w naszym sklepie w Krakowie na ul. Krakowskiej 9, możliwa jest płatność gotówką lub kartą.

 

Inne

 • Przelewy na konto firmowe z banków innych niż grupa BRE BANK przychodzą trzy razy dziennie. Sesje międzybankowe, w trakcie których przekazywane są pomiędzy nimi przelewy, odbywają się w godzinach (godziny orientacyjne): 12.30, 15.30, 18.30, czyli przelew wysłany po 18.00 najwcześniej może pojawić się o 12.30 następnego dnia.

 • Pieniądze wysyłane poprzez przekaz pocztowy mogą iść od 2 do 7 dni; zwykle są to jednak 3 dni robocze.

 

Szczegółowe i pełne zasady korzystania ze sklepu internetowego, w tym dokonywania zakupów zawarte są w Regulaminie. Prosimy o zapoznanie się z nim przed dokonaniem zakupu.